Mustang kökenli elektrikli SUV, tanıtım öncesi sızdırıldı!

Ford’un gelecek Pazar günü tanıtımını gerçekleştireceği ve uzun zamandır merakla beklenen elektrikli SUV modeli Ford Mustang Mach-E‘nin birçok resmi görseli, tanıtım öncesinde sızdırıldı. Öncelikle Mach-E Forum adlı bir forum sitesinde paylaşılan bu sızıntı görüntülerde otomobilin iç ve dış tasarımını rahatça görebiliyoruz. Zaten dış tasarım konusunda da bugüne kadar birçok casus fotoğraf ve hayali tasarım görüntüsünden fikir sahibi olmuştuk.

Boyutları Maserati Levante vb. SUV’ler ile benzer boyutta olduğunu gördüğümüz otomobilin dış tasarımında dikkatimizi en çok çeken detaylardan birisi ön kısımda normal otomobillerin ön ızgaranın yer aldığı kısım oluyor. Bu kısım, aracın elektrikli bir motora sahip olmasından dolayı kapalı şekilde tasarlanabilmiş ve üzerine de Mustang’in logosu eklenmiş. Aracın arka farlarında da güncel Mustang’lerin farlarına benzeyen tasarım görüyoruz.

Sızıntı görüntüleri incelemeye devam ettiğimizde aracın donanım paketleri arasında en ucuzunun ABD taban fiyatı 43.895$ olarak belirlenmiş. Aracın en üst donanım seviyesi ise “GT” olarak isimlendiriliyor ve bunun taban fiyatı da 60.500$ şeklinde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir